у Полтаві:  +38 067 695-30-90    +38 050 980-40-01

Результат 1. 10 з 56
Сторінка 1 із 6

Універсальні 2 в 1

Сторінка 1 із 6

Універсальні коляски або коляски 2 в 1. Найпоширеніший вид дитячих колясок, вони стали популярними завдяки тому що є самими практичними колясками. Всі коляски йдуть з двома модулями: з люлькою та прогулянковим блоком. Головною перевагою таких колясок за версією магазина Sonechko.pl.ua є - маневренність,  легкість та висока практичність.

Маневренність. На відміну від класичних колясок та трансформерів в універсальних є поворотні передні колеса, які дають змогу з легкістю керувати коляскою під час прогулянок, походу в магазин. При необхідності передні колеса можна зафіксувати для підвищення її прохідності під час снігової заметілі або прогулянок грунтовою дорогою.

Легкість. Вага універсальної коляски від 12 до 15 кг. На відміну від тих же трансформерів та класичних колясок універсальна коляска легша на 3 - 8 кг., що є досить великою перевагою. Особливо таку різницю відчувають молоді мами, яким часто доводиться піднімати коляску по сходинкам в під'їздах будинків, або інших спорудах.

Висока практичність. Сама конструкція даної коляски дозволяє використовувати змінні блоки - люльку чи прогулянковий блок, на відміну від тих же трансформерів, а це продовжує експлуатаційний вік коляски на кілька сезонів. Майже кожна коляска комплектується сумкою для дрібних речей, засобів гігієни, в комплект входять - москітна сітка, дощовик, захистний чохол на ніжки.

Враховуючи власний досвід продаж і експлуатації ми часто рекомендуємо нашим покупцям звертати увагу саме на коляски даної категорії.