у Полтаві:  +38 067 695-30-90    +38 050 980-40-01

Adamex

adamex

ADAMEX - це відома польська фірма, що займається розробкою, проектуванням і виробництвом товарів для дітей. Робота торгової марки ADAMEX націлена на реалізацію продукції як на польському, так і на європейському ринку. На сьогоднішній день коляски та інші товари цієї торгової марки відомі не тільки на батьківщині фірми, тобто в Польщі, але й у країнах ближнього зарубіжжя. За весь час роботи бренд ADAMEX вже встиг полюбитися багатьом батькам з різних країн і їх малюкам.

Основна спрямованість роботи торгової марки ADAMEX - це виробництво колясок високого класу. При створенні своєї продукції торгова марка ADAMEX робить все можливе для того, щоб задовольнити зростаючі потреби батьків та їхніх малюків. Саме тому коляски ADAMEX відрізняються високою якістю використовуваних при їх створенні матеріалів, відмінним функціоналом, простотою та зручністю в процесі експлуатації. Турбота в найдрібніших деталях, увагу до сучасних тенденцій і високі стандарти якості - все це робить коляски ADAMEX фаворитками багатьох батьків і їх крихт . Крім того , всі коляски виконані в стильному дизайні, мають оригінальне забарвлення, яка робить їх впізнаваними і запам'ятовуються.

Високі стандарти якості та безпеки колясок торгової марки ADAMEX мають сертифікати, що підтверджують відповідність прийнятим європейським нормам. Торгова марка ADAMEX протягом усього часу своєї роботи намагається зробити все можливе для того , щоб задовольнити запити самих вимогливих батьків.