у Полтаві:  +38 067 695-30-90    +38 050 980-40-01

Як користуватися підгузником

Все, що ви хотіли знати про зміну підгузків: коли слід його замінити, як піклуватися про ніжну шкіру вашого малюка, і як підібрати правильний розмір для малюка.
 
 
 

 Коли змінювати підгузок

 Перші кілька місяців вам, можливо, доведеться змінювати підгузки до 10 разів за добу. Підгузок потрібно змінювати, якщо він вологий або після випорожнення. Малюк підкаже вам (але не завжди). Щоб дізнатись, чи вологий підгузник, потрібно перевірити, чи є м’які грудки в поглинаючому матеріалі.

 Нижче наведено, коли найчастіше потрібно замінити підгузок:

 Перед або одразу після кожного годування

  • Після кожного випорожнення
  • Перед сном
  • Коли ваша дитина прокинеться
  • Виходячи з малюком надвір

Мистецтво заміни підгузка

Підгузки Pampers адаптуються до форми тіла вашого малюка, надаючи відчуття затишку та комфорту. Замінюючи підгузок, непотрібно загинати пояс, щоб підігнати манжети.

  • Розмістіть застібки паралельно поясу та на однаковій відстані від умовної позначки (малюнку).
  • Користуйтесь малюнками, щоб переконатись, що застібки затягнуті однаково.
  • Слідкуйте, щоб засоби для догляду за малюком, наприклад, присипка, не потрапляли на застібки, та не псували липкий шар.

Витирання малюка

 Всі серветки для дытей ніжно очищують та підтримують рН шкіри на природному рівні навіть після заміни вологого підгузка. Тримайте їх під рукою під час заміни підгузка, щоб шкіра вашого малюка завжди була чистою та свіжою.

 Змінюючи підгузки маленьким дівчатам, завжди витирайте спереду назад, щоб випорожнення не потрапляли до статевих органів. Також уважно очищуйте всю шкіру, так як сеча та випорожнення можуть потрапляти до складочок біля статевих органів.

 Як уникнути висипки

 Почервоніння на сідничках малюка може бути симптомом пелюшкового дерматиту. Його можуть спричиняти багато факторів, такі як тривалий контакт сечі та випорожнень зі шкірою, або навіть прийом антибіотиків. Коли ви починаєте прикорм малюка, перш ніж вводити кожний новий продукт, почекайте кілька днів, щоб пересвідчитись, що висип не спричинений певним продуктом.

Якщо у малюка з’явився пелюшковий дерматит, ніжно але ретельно очищуйте шкіру на сідничках дитячими вологими серветками. Також корисно провітрювати шкіру. Якщо висип не проходить, порадьтесь із педіатром або аптекарем.

Як підібрати правильний розмір

 Як і вам, малюкам подобаються речі, які досконало їм підходять. Підберіть розмір підгузка, який не висітиме та не буде занадто просторим, навіть коли дитина повзає та грається. Так ви запобігатимете протіканням. В описанні кожного продукту на сайті наведена середня вага, яка відповідає кожному розміру. Пам’ятайте, що більший розмір має більшу поглинаючу здатність.

 

 

 Зважування дитини

 Найпростішим способом зважити дитину є спочатку стати на ваги самому. Запам’ятайте свою вагу, потім зважтесь із дитиною на руках. Від другої цифри відніміть свою вагу та дізнаєтесь вагу дитини.

 Безпека при зміні підгузників

 Ви купуєте наймодніші іграшки, а дитина із захватом грається дурницями, наприклад, підгузками. Необхідно стежити, щоб підгузки були там, де слід, на дитячих сідничках. Не дозволяйте дитині брати підгузок до роту. Викидайте зіпсовані та надірвані підгузки, читайте всі попереджувальні написи на пакунках.

 Інформація про гель у підгузках

 Поглинаючий гелевий матеріал широко використовується у наповнювачі для підгузків для поглинання вологи. Час від часу можна помічати гель на шкірі, особливо якщо підгузок переповнений. Його легко видалити, протерши шкіру малюка.

 Цей матеріал має довгу історію використання у різноманітних продуктах, а у підгузках використовується вже більше десяти років. Поглинаючий гелевий матеріал тісно пов’язаний із компонентами, що широко використовуються у косметиці, харчовій промисловості та у якості в’язальної речовини у ліках.

 Вивіз сміття

Відповідно до рекомендацій щодо утилізації памперсів, випорожнення можна спустити в унітаз, після чого скрутіть підгузок, закріпивши мотузкою або застібками, та викиньте у сміття.

 Зберігання підгузників

 Зберігайте підгузки у місці, захищеному від високих температур та підвищеної вологості, а також подалі від засобів із запахом. Ми радимо зберігати підгузки в сухому місці, температура в якому не перевищує 85 градусів.

 

 

 

Коментарі  

 
0 #1 Charlesnusia 06.02.2019, 15:39
http://alaturka.info
# Amos 17.01.2019 11:25
I fly day-to-day a unique a separate duplicity pages and websites to heart on printing, but this
webpage offers direct based articles.
Цитата