у Полтаві:  +38 067 695-30-90    +38 050 980-40-01

Як вибрати дитячу коляску

как выбрать детскую коляскукак выбрать детскую коляску

У цій статті ми дамо декілька корисних порад, взявши до уваги які, ви зможете придбати безпечну, ергономічну і зручну коляску. Така коляска прослужить вашій дитині довго, і швидше за все, буде з вдячністю прийнята в якості спадщини вашими родичами або друзями, які чекатимуть поповнення в сімействі.


 

 

 Яким має бути дно?
    По-перше транспортний засіб вашого малюка неодмінно повинен мати плоске, тверде і рівне дно - це основна умова здоров'я і комфорту вашої дитини, незалежно від інших особливостей пристрою коляски. Зверніть увагу на регульовані кріплення і перевірте їх на надійність і міцність. Також в колясці повинен бути ремінь безпеки, яким необхідно пристібнути малюка під час прогулянки.
    Вага коляски.
    Особливу увагу приділіть вазі коляски. Подумайте про те, як часто доведеться молодій мамі обходитися без допомоги при виносі коляски з дому. У будь-якому випадку, намагайтеся вибрати найбільш легкий варіант у своєму модельному ряді.
    Розмір коліс.
    Колеса повинні бути великі, переважно поворотні. Від діаметра колеса залежить здатність коляски з легкістю долати нерівності тротуарів і доріжок. Чим більше колесо, тим вище прохідність коляски. Це особливо важливо взимку, коли випадає сніг, а вулиці погано очищаються.
    Гумові шини або пластик?
    Гумові шини гарні для теплих пір року. З ними поліпшується амортизація, і хід коляски стає плавним, отже, малюка не трясе. Проте взимку, краще використовувати пластикові колеса. У деяких колясок колеса можна замінювати. Про можливість заміни необхідно проконсультуватися у продавця в магазині. 
    Гальмування коліс.
    Гальмування коліс в колясці повинно бути легким і швидким, при цьому ви повинні бути впевнені, що колеса надійно закріплені. Гальмування коліс можить бути як ручним так і ножним все залежить від моделі коляски.
    Маневреність.
    Для того щоб коляскою було легко керувати, простіше повертати і нахиляти її, закочувати на бордюри і долати перешкоди, краще вибирати коляску на ресорах або ременях. Ремені також дозволяють заколисувати дитину, розгойдуючи коляску в різні боки. Потрібно врахувати те, що з часом ремені стираються і не забути їх вчасно замінити.
    Габаритні розміри.
    При виборі коляски необхідно правильно розрахувати всі габарити, щоб уникнути проблем з переміщенням через дверні прорізи. Тому, вирушаючи в магазин, не забудьте виміряти ширину дверного отвору у вашій квартирі і ліфті, і захопіть з собою в магазин рулетку, щоб виміряти поперечну відстань між колесами, коляски що сподобалася.
    Щоб ручка не підвела.
    Останнім часом на ринку з'явилося багато колясок, оснащених регульованою ручкою. Це безперечно зручно, але багато батьків скаржаться на те, що такі ручки часто ламаються. Слабке місце таких ручок - отвори для кріплення штифтів механізму розкладки. Щоб дізнатися, чи надійна така ручка, спробуйте, не прогинається вона при натисканні.

 

 

Вибрати дитячу коляску можна тут

Коментарі  

 
0 #1 Молодая мама 11.02.2014, 12:09
Очень важен размер корзины в коляске, а также, что он "тканевый". На металлической корзине все вещи скачут и торохтят на неровной дороге.
Цитата
 
 
0 #2 Ольга 14.02.2014, 11:18
Важно наличие поворотных передних колес, так как такой коляской очень легко управлять. также вес коляски, потому что тащить коляску на этаж очень тяжело. мы купили aneco germany вес коляски около 12кг. очень довольны.
Цитата
 
 
0 #3 Кристина 24.03.2014, 13:41
Я бы отметила легкость коляски Camarelo Carera. Ее вес приблизительно 12 кг. Очень красивая и удобная, а главное безопасная для ребенка.
Цитата
 
 
0 #4 Nino 19.05.2016, 16:07
Дуже важливо зважати на дно люльки, воно обов'язково має бути рівним на жорстким. Я взяла анекс Спорт, у неї доволі простора люлька із жорстким дном та ортопедичним матрасом.
Цитата
 
 
0 #5 Ольга 14.12.2016, 15:23
Дякую за коментарі, згідна на рахунок анекс, мені теж дуже подобається матрасик. Та і люлька тепла і комфортна.
Цитата
 
 
0 #6 Даша 22.02.2017, 15:15
Нам дуже сподобалась їх нова модель анекс кросс 2 в 1, ми от зараз збираємось її купувати.
Цитата
 
 
0 #7 Мая 22.09.2017, 15:49
Ми свою коляску люльку купили на сайте mamakupi.ua, понравилось обслуживание менеджеров.
Цитата
 
 
0 #8 Анна 27.03.2019, 17:04
Купили коляску Анекс Кросс, очень рады, эта модель надежная и практичная, очень прочные колеса, подходить для любой поры года.
Цитата